Młodszy specjalista ds. klienta francuskojęzycznego - wsparcie IT

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 134784

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która dostarcza kompleksowe rozwiązania dla Klientów z różnych branż. Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w działach wsparcia oraz obsługi klienta zagranicznego i przede wszystkim możliwości wykorzystania zdolności językowych w codziennej pracy.

Zakres obowiązków:

  • obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów francuskojęzycznych
  • wsparcie klienta francuskojęzycznego w rozwiązywaniu problemów, wyjaśnianiu wątpliwości związanych z obsługą komputera
  • przygotowywanie dokumentacji

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego, pozwalająca na codzienny kontakt z osobami niemieckojęzycznymi
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dużym atutem
  • chęć rozwoju i rozszerzania wiedzy oraz nabywania nowych umiejętności

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w firmie wiodącej w swojej branży
  • praca w międzynarodowym środowisku pozwalającym na codzienną komunikację w językach obcych
  • bogaty pakiet szkoleń
  • bogaty pakiet socjalny
  • jasna ścieżka kariery i możliwość awansu poziomego lub pionowego w strukturach firmy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w wersji polskiej i angielskiej z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Doradca | Wsparcie | Call center | Helpdesk | Język | Klient | Rozmowy przychodzące | Rozmowy wychodzące | Pierwsza linia wsparcia |