Połącz...

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Anna Nowacka
Nr Ref. 4-12-40780

Dla naszego Klienta, znanej i międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy
  • Naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie czasu pracy
  • Prowadzenie rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym, GUS
  • Opracowywanie danych, raportów, analiz na potrzeby działu płac
  • Inne obowiązki zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Wymagania

  • Min. ok. 2- letnie doświadczenie w dziale kadr i płac (doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac jest warunkiem obligatoryjnym)
  • Mile widziane doświadczenie w dziale płac, w firmach z branży medycznej lub transportowej
  • Znajomości przepisów prawa pracy, ZUS
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność, dokładność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie do wyzwań

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, w firmie o wysokich standardach
  • Pełne wdrożenie w stanowisko
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowo: współfinansowany pakiet medyczny, ZFŚS, możliwość zapisu do ubezpieczenia grupowego PZU (po preferencyjnej cenie)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | HR | Prawo | Administracja | Specjalista | Płace | Back office | Administracja | Excel | Remuneration and benefits specialist