Połącz...

Młodszy Specjalista ds. Jakości Procesów

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139938

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy, która jest światowym liderem w branży energetycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Specjalisty ds. Jakości Procesów

Zakres obowiązków:

  • Opracowywaniu dokumentacji projektowej, tworzenie procedur i instrukcji w związku z prowadzoną inwestycją w zakresie rozwoju systemu ciepłowniczego i zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego miasta,
  • Nadzorowanie przeglądów oraz prowadzenie audytów w zakresie ISO,
  • Uczestnictwo we wdrażaniu WAN, norm, wytycznych, standardów przedsiębiorstwa,
  • Udział we wdrażaniu standardów, narzędzi i procesu zapewnienia jakości oraz definiowaniu zasad opracowania i aktualizacji harmonogramów projektów,
  • Definiowanie oraz udział w optymalizacji i standaryzacji procesów Inżynierii i procesów powiązanych,
  • Monitoring odchylenia wskaźników efektywności procesów KPI,
  • Udział w definiowaniu oraz monitorowaniu działań korygujących i doskonalących procesy.

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania jakością, bhp, ochrony środowiska,
  • Wykształcenie wyższe (kierunkowe)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny
  • Znajomość systemów zarządzania jakością,
  • Kwalifikacje w obszarze systemów zarządzania jakością (np. audytor wewnętrzny) – mile widziane,
  • Znajomość procesu technologicznego wytwarzania energii elektrycznej i ciepła oraz procesu inwestycyjnego i remontowego w branży energetycznej – min. poziom podstawowy,
  • Umiejętności analityczne.

Korzyści

Korzyści:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową na okres 6 miesięcy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w strukturach międzynarodowej organizacji.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Inżynieria | Budownictwo and nieruchomości | Energetyka | Analizy | Inżynier | Koordynator | Specjalista | Technik | ISO | Budownictwo | Budżet | Process engineer