Połącz...

Młodszy specjalista ds. HR z j. niemieckim

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 6-12-42103

Naszym Klientem jest jedna z największych firm w Europie zatrudniająca 140 000 Specjalistów, którzy pracują wspólnie tworząc wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych dla Klientów globalnych.

W związku z otwarciem nowego centrum w Krakowie, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku: Młodszego specjalisty ds. HR z j. niemieckim.

Obowiązki:
Zapewnienie obsługi pracowników firmy pod względem informacji związanych z obszarem HR: administracja, zarządzanie obiegiem dokumentów HR, rozwój, koordynacja szkoleń, zarządzanie platformą e-learningową, udzielanie informacji pracownikom na tematy związane z benefitami i wynagrodzeniami.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • doświadczenie w pracy z ludźmi
  • umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na sukces i chęć rozwoju w nowych strukturach
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • wcześniejsze doświadczenie w obszarze HR będą mile widziane

  • możliwość rozwoju w strukturach od początku istnienia organizacji
  • budowanie marki na rynku polskim
  • udział w licznych szkoleniach
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej organizacji, na podstawie umowy o pracę
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta Multibenefit)

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp.z o.o.jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Rekruter | Specjalista | Partner biznesowy | Doradca | Rekrutacja | Polskie prawo pracy | Kadry | Płace | HR | Zarządzanie zasobami ludzkimi | In-house | Młodszy / młodsza | Szkolenie | Świadczenia / odszkodowanie | Benefity | Benefity i świadczenia | Development and education specialist