Połącz...

Młodszy Specjalista ds. budżetów

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139813

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy, która jest światowym liderem w branży energetycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszego Specjalisty ds. budżetów
Zakres obowiązków:

  • Analiza danych w programie Excel
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby działu finansowego
  • Tłumaczenie dokumentów finansowych
  • Przygotowywanie prezentacji w języku angielskim

Wymagania

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny
  • Umiejętności analityczne

Korzyści

Korzyści:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w strukturach międzynarodowej organizacji

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Analityk | Audytor | Specjalista | Excel | Młodszy / młodsza | Treasury specialist