Połącz...

Młodszy specjalista ds. eksportu - język niemiecki

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 PLN/m
Opublikowane 24 dni temu
Nr Ref. 132469

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmyz branży produkcyjnej szukamy pracownika na stanowisko: Młodszy specjalista ds. eksportu.

Zakres obowiązków:

  • codzienny kontakt mailowy i telefoniczny z klientami niemieckojęzycznymi
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy
  • administracja dokumentacją handlową, w tym przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • wysokie kompetencje interpersonalne
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B

  • praca w międzynarodowym środowisku, pozwalająca na codzienną komunikację w języku niemieckim oraz angielskim,
  • stabilna praca w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku
  • dostęp do szkoleń produktowych i sprzedażowych

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl .

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Sprzedaż and Marketing | Inżynieria | Sprzedaż | Marketing | Energetyka | Elektronika | Elektryka | Specjalista | Asystent / asystentka | Konsultant | Sprzedawca | Analityk | Inżynier | Kierownik / menedżer produktu | Kierownik / menedżer ds. rozwoju biznesu | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Międzynarodowy | B2B | Sprzedaż | Automatyka | Turbina | Zarządzanie gospodarka wodną i odpadami | Termodynamika | Logistician