Połącz...

Młodszy specjalista ds. administracji finansowej

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139354

Dla naszego Klienta, renomowanej, międzynarodowej kancelarii prawnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • zapewnienie wsparcia administracyjnego wewnętrznym jednostkom firmy
  • sprawdzanie poprawności kodów podatkowych
  • wprowadzanie, monitorowanie i wysyłanie faktur otrzymanych od Klientów
  • billing
  • ścisła współpraca z Analitykiem biznesowym
  • przygotowywanie sprawozdań z księgowanych dokumentów
  • rozliczenia spotkań Klientów
  • zadania administracyjne

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego - min. b2+
  • minimum kilku miesięczne doświadczenie w dziale finansowym/księgowym lub wykształcenie ekonomiczne jest warunkiem koniecznym
  • otwartość na pracę z dokumentami
  • znajomosć obsługi komputera w stopniu minimum dobrym

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w ścisłym centrum Warszawy
  • pakiet szkoleń

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Księgowość | Asystent / asystentka | Administrator | Księgowy / Księgowa | Rozliczenia / monitoring | Młodszy / młodsza | Lecturer