Połącz...

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139454

Dla naszego Klienta – firmy z branży finansowej - pilnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie obsługą biura,
  • utrzymywanie efektywnych relacji biznesowych z zewnętrznymi dostawcami usług administracyjnych, w szczególności z: administratorami budynków, dostawcami usług serwisowych dla sprzętu, dostawcami usług sprzątających, dostawcami materiałów biurowych, firmami taksówkarskimi, pracownikami hoteli,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • dekretacja dokumentów kosztowych w systemie,
  • organizacja podróży służbowych, rezerwacja hoteli/biletów,
  • koordynacja działań związanych z organizacją imprez, seminariów, szkoleń,
  • zapewnienie odpowiedniego zaopatrzenia biura, sprawnego działania urządzeń biurowych oraz porządku w salach konferencyjnych,
  • optymalizacja kosztów związanych z administracją biurową przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego poziomu obsługi.

Wymagania

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft Windows,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • operatywność i inicjatywa w działaniu,
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne.

  • współpracę na podstawie umowy zlecenia do końca 2016 roku (z możliwością stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

HR and administracja and prawo | Administracja | Specjalista | Koordynator | Administracja | Młodszy / młodsza | Biuro | Lecturer