Połącz...

Asystent/ka działu dystrybucji

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138790

Jeżeli posiadasz doświadczenie w obszarze sprzedaży lub marketingu, a ponadto posługujesz się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym zapraszamy do zapoznania się poniższą ofertą!
Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży FMCG, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/ka działu dystrybucji

Zakres zadań:

  • bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z zagranicznymi kontrahentami,
  • nadzór nad terminowym obiegiem dokumentów,
  • współpraca z wewnętrznymi działami w zakresie kwestii finansowych i logistycznych,
  • rejestracja zamówień w systemie i monitorowanie etapu realizacji,
  • tworzenie cyklicznych raportów i zestawień,
  • wsparcie w zakresie nadzorowania akcji marketingowych.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży, finansów lub marketingu,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • możliwość rozpoczęcia pracy „od zaraz”,
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Sprzedaż | Specjalista | Młodszy / młodsza | Logistyka | Sprzedaż | Marketing | Marketing specialist