Młodszy/Starszy specjalista ds. HR z językiem niemieckim - nowe centrum biznesu

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136668

Grafton Recruitment, w związku z otwarciem w Krakowie nowego centrum biznesu poszukuje osób zainteresowanych rozwojem w obszarze Human Recources. Szukamy osób zarówno na stanowiska juniorskie, jak i doświadczonych specjalistów z zakresu rekrutacji i selekcji oraz zarządzania talentami.

Obowiązki:

  • prowadzenie kompleksowych projektów rekrutacyjnych
  • wyszukiwanie, selekcja i rekrutacja kandydatów
  • praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych oraz procesów HR
  • stała współpraca z managerami, klientami wewnętrznymi i pracownikami firmy
  • zapewnienie obsługi pracowników firmy pod względem informacji związanych z obszarem HR: administracja, zarządzanie obiegiem dokumentów HR, rozwój, koordynacja szkoleń, zarządzanie platformą e-learningową, udzielanie informacji pracownikom na tematy związane z benefitami i wynagrodzeniami

Wymagania

Wymagania:
  • 1-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowany (min. B2)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. A2/B1)
  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów dostępni do pracy na pełen etat
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • nastawienie na sukces i chęć rozwoju w nowopowstającej strukturze
  • gotowość na relokację do Krakowa
Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe w obszarze ZZL lub Psychologii
  • doświadczenie w środowisku korporacyjnym

Korzyści

Korzyści:
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu,
  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach
  • możliwość rozwoju w strukturach od początku istnienia organizacji oraz budowania markina rynku polskim
  • praca dla stabilnej organizacji, na podstawie umowy o pracę (pełny wymiar czasu pracy)
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • możliwość uczestnictwa w transition procesów z Niemiec i Szwajcarii

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | HR | Lider zespołu | Benefity i świadczenia | Płace | Polskie prawo pracy | SAP HR | Pozyskiwanie talentów | Zarządzanie talentem | Rozwój | Szkolenie |