Młodszy/a Księgowy/a w dziale zobowiązań z językiem angielskim

Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137190

Dla naszego Klienta, centrum usług wspólnych międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Młodszy/a Księgowy/a w dziale zobowiązań
z językiem angielskim

Obowiązki osoby na tym stanowisku:

  • księgowanie i fakturowanie dokumentów
  • sprawdzanie poprawności dokumentów finansowych
  • tworzenie raportów i udzielanie informacji związanych z rozliczeniami
  • archiwizacja i obróbka dokumentów elektronicznych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentamI
  • kontakt z klientami firmy
  • uzupełnianie danych w programie SAP
  • wpieranie bieżących prac działu wg potrzeb

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany dodatkowy język niemiecki)
  • mile widziane doświadczenie w księgowości w dziale zobowiązań
  • dokładność, umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, bonusy lunchowe)
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową w firmie o stabilnej pozycji na rynku za pośrednictwem agencji
  • po okresie próbnym możliwość przejścia na zatrudnienie wewnętrzne
  • praca na pełen etat
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Asystent / asystentka | Excel | SAP | Należności | Zobowiązania | Księga główna |