Połącz...

Młodszy przedstawiciel handlowy - branża techniczna

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138607

Naszym klientem jest firma produkująca specjalistyczne rozwiązania dla sektora produkcyjnego i logistyki. W imieniu naszego klienta poszukujemy osoby, która chce rozwijać się jako przedstawiciel handlowych w branży technicznej.

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie sieci sprzedaży w regionie województwa śląskiego, małopolskiego, opolskiego
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie i pogłębianie pozytywnych relacji z obecnymi klientami
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie rozmów handlowych, prezentacji, konsultacji produktowych i działań posprzedażowych, we współpracy i przy wsparciu kierownika regionalnego oraz innych działów
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji, planowanie i udział w działaniach marketingowych (m.in. targi)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym albo ekonomicznym
  • chęć rozwoju w sprzedaży produktów dla przemysłu
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w mowie i piśmie
  • gotowość do nauki oraz nastawienie na realizację ustalonych celów
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy „w terenie”

  • możliwość rozwoju zawodowego od postaw, w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku
  • dostęp do szkoleń produktowych i kompetencyjnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do kompetencji i wyników
  • narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Specjalista | Inżynier | Przedstawiciel | Techniczny | B2B | Przemysł | Logistyka | Sprzedaż regionalna | Motoryzacja | Biznes | Rozwój biznesu | Regionalny | Sales representative