Połącz...

Młodszy programista ERP / Programista ERP

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 8 000 - 11 000 PLN/m
Opublikowane 1 dzień temu
Kontakt Daria Bania
Nr Ref. 4-10-46920

Treść oferty

Szukasz nowych ciekawych wyzwań?

Zależy Ci na zdobyciu międzynarodowego doświadczenia?

Chcesz wziąć udział w innowacyjnych projektach?

Jeżeli na przynajmniej 2 pytania odpowiedziałeś TAK to prześlij do nas swoje CV.

Dla naszego Klienta - zagranicznego koncernu produkcyjnego, poszukujemy
Młodszego Programisty ERP.

Miejsce pracy: Poznań

Główne obowiązki:

  • udział we wdrożeniu rozwiązań klasy ERP
  • rozwój aplikacjach webowych
  • suport użytkowników
  • kontakt z zagranicznymi oddziałami firmy (EMEA)
  • obsługa istniejących systemów w firmie
  • działania na rozwiązaniach Cloudowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe(preferowane kierunki informatyczne). Mile widziani studenci ostatnich lat studiów niestacjonarnych
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • zdobyte pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze IT
  • praktyczna wiedza na temat systemów ERP
  • chęć do nauki nowych rzeczy, elastyczność, wszechstronność
  • gotowość do podróży zagranicznych (USA, Europa) – do 20%
Dodatkowe atuty:
  • znajomość SQL
  • znajomość technologii Front-Endowych: HTML5, CSS, JavaScript, AngularJS / Angular UI / Bootstrap, WebServices, Eclipse, Microsoft Visual Studio

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet benefitowy (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, pakiet kafeteryjny, elastyczne godziny pracy, roczna premia)

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Wsparcie | Helpdesk | Inżynier | ERP | HTML | JavaScript | SQL | CSS | Visual Studio | Developer