Połącz...

Młodszy Programista C/C++ w centrum R&D (C++, STL, Boost)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 133695

Chciałbyś pracować w najnowocześniejszym centrum R&D ?Interesuje Cię rozwój w firmie technologicznej o światowej renomie? Chciałbyś przyczynić się do rozwoju najnowszych technologii i rozwijać projekty wdrażane komercyjnie?

Jeżeli chociaż na jedno z pytań odpowiedziałeś tak, a ponad to posiadasz doświadczenie w programowaniu w językach C oraz C++ prześlij do nas swoje CV i sprawdź jakie możliwości się przed Tobą otworzą.
Naszym Klientem jest organizacja należąca do globalnej czołówki sektora high-tech realizująca głównie projekty o charakterze R&D z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii i rozwiązań. Aktualnie, w związku z uruchomieniem nowego projektu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior C/ C++ Software Engineer
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • rozwój i implementacja oprogramowania w językach C/ C++
  • analiza wymagań biznesowych w kontekście realizowanych projektów
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • podstawowe zadania projektowe z wykorzystaniem diagramów UML

Wymagania

  • wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym
  • minimum 6-miesięczne doświadczenie komercyjne w rozwoju oprogramowania w językach C i C++
  • znajomość biblioteki STL
  • udział w komercyjnych lub opensource’owych projektach developerskich, niekoniecznie na dużą skalę
  • solidna wiedza akademicka na temat programowania wielkowątkowego
  • znajomość od strony Programisty środowisk operacyjnych Linux lub Windows
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie i udział w innowacyjnych projektach
  • konkurencyjne wynagrodzenie i bonusy
  • szeroki pakiet socjalno-benefitowy
  • indywidualna ścieżka kariery
  • pakiet relokacyjny

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres krakow2@grafton.pl.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Telekomunikacja | Inżynier | Programista | C / wbudowany | C++ | 3G | 4G | Linux | Windows | UNIX | Svn |