Połącz...

Młodszy narzędziowiec

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 000 - 3 600 PLN/m
Opublikowane 17 dni temu
Nr Ref. 9-30-45164

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki :

  • przygotowanie narzędzi do produkcji seryjnej
  • dbałość o zaopatrzenie stanowisk produkcyjnych w odpowiednie materiały i narzędzia
  • dokonywanie usprawnień i regulacji form wtryskowych
  • czyszczenie matryc produkcyjnych
  • dokonywanie drobnych napraw prewencyjnych na maszynach formujących oraz tnących

Wymagania

  • Doświadczenie z zakresu obsługi przyrządów pomiarowych typu suwmiarka
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne
  • Mile widziana znajomość budowy maszyn i narzędzi produkcyjnych
  • Pełna dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Chęć zdobywania doświadczenia i rozwoju w dziale narzędziowni/mechaniki/form wtryskowych

Korzyści

Oferta:
  • stała praca w międzynarodowej firmie o stabilnej i znanej marce na rynku światowym
  • wdrożenie i pełne szkolenie w zakresie stanowiska prowadzone przez specjalistów
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia
  • umowa o pracę wraz z pakietem benefitów

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Mechanika | Specjalista | Asystent / asystentka | Młodszy / młodsza | Obróbka skrawaniem | Utrzymanie | Spawanie | Odlewanie | Motoryzacja | Tool-maker