Połącz...

Młodszy księgowy ze znajomością języka francuskiego

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 121533

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum usług wspólnych, poszukujemy osób, które obejmą obowiązki związane z obsługą francuskojęzycznych spółek koncernu w obszarze księgowości na stanowisku: Młodszego specjalisty ds. księgowości z językiem francuskim.

Obowiązki:

  • dekretowanie dokumentów księgowych
  • księgowanie dokumentów
  • przygotowywanie zapytań księgowych
  • odpowiadanie na zapytania księgowe
  • przygotowywanie pakietu konsolidacyjnego
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • mailowy oraz telefoniczny kontakt z klientem francuskojęzycznym

Wymagania

  • gotowość do relokacji na śląsk
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziane finanse/rachunkowość lub kurs z tego zakresu)
  • doświadczenie w dziale księgowości (staże/praktyki)
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego umożliwiająca komunikację z klientem (mail, telefon)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobra znajomość MS Office (mile widziana znajomość SAP)
  • dobra organizacji pracy

Korzyści

  • stabilna praca w międzynarodowej organizacji
  • samodzielne stanowisko
  • bogaty pakiet socjalny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Ogólny |