Połącz...

Młodszy księgowy ze znajomością języka francuskiego

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 miesięcy temu
Nr Ref. 121533

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum usług wspólnych, poszukujemy osób, które obejmą obowiązki związane z obsługą francuskojęzycznych spółek koncernu w obszarze księgowości na stanowisku: Młodszego specjalisty ds. księgowości z językiem francuskim.

Obowiązki:

  • dekretowanie dokumentów księgowych
  • księgowanie dokumentów
  • przygotowywanie zapytań księgowych
  • odpowiadanie na zapytania księgowe
  • przygotowywanie pakietu konsolidacyjnego
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • mailowy oraz telefoniczny kontakt z klientem francuskojęzycznym

Wymagania

  • gotowość do relokacji na śląsk
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziane finanse/rachunkowość lub kurs z tego zakresu)
  • doświadczenie w dziale księgowości (staże/praktyki)
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego umożliwiająca komunikację z klientem (mail, telefon)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobra znajomość MS Office (mile widziana znajomość SAP)
  • dobra organizacji pracy

Korzyści

  • stabilna praca w międzynarodowej organizacji
  • samodzielne stanowisko
  • bogaty pakiet socjalny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Ogólny |