Połącz...

Młodszy księgowy z językiem angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 23 dni temu
Nr Ref. 139568

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozpoczęciem swojej kariery zawodowej na stanowisku Młodszego księgowego.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • praca w systemie SAP
  • weryfikowanie faktur w systemie firmy
  • wprowadzanie faktur do systemu
  • współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania

  • ukończone studia z zakresu finanse/księgowość/ekonomia
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości (staże, praktyki)

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym, notującej stały wzrost w Polsce
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenie zawodowego oraz rozwoju kompetencji w ramach nowych projektów
  • wynagrodzenie wzbogacone o świadczenia pozafinansowe
  • przyjazne środowisko pracy oraz kultura organizacyjna

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: mirela.wasztyl@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Analityk | Asystent / asystentka | Zobowiązania | SAP | Excel | Koszty podróży | Młodszy / młodsza | Bookkeeper, accountant