Połącz...

Młodszy księgowy z j. angielskim - proces AR

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 6-11-40778

Dla naszego Klienta, firmy o stabilnej pozycji na rynku poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Młodszy księgowy ze znajomością j. angielskiego.

Zapraszamy do procesu rekrutacyjnego osoby nastawione na sukces zawodowy i poszukujące nowych wyzwań. Absolwenci otrzymają szansę na uzyskanie swoich pierwszych doświadczeń w branży finansowej a osoby doświadczone możliwości dalszego rozwoju.

Obowiązki:

  • przestrzeganie procedur i standardów firmy
  • uzupełnianie danych w systemie SAP
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych w obszarze AR
  • kontakt z innymi działami oraz jednostkami firmy
  • kontakt z klientem obcojęzycznym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe- preferowane kierunki ekonomiczne/finanse i rachunkowość
  • dobra znajomość j.angielskiego - wymóg konieczny
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość SAP mile widziana
  • zdolności interpersonalne, otwartość na pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku

Korzyści

  • praca na umowę o pracę
  • rozszerzona prywatna opieka medyczna
  • karta Multibenefit (Multisport, bilety do kina)
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • rozbudowana ścieżka kariery (możliwości wewnętrzne awansu)
  • szkolenia z systemów (jeśli nie znasz systemu SAP - nauczymy Cię!)

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: krakow7@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Finance accountant