Połącz...

Młodszy księgowy w dziale zobowiązań z włoskim (pół etatu)

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Niepełny etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137552

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy chętnych osób do podjęcia pracy na stanowisku Młodszego księgowego w dziale AP ze znajomością języka włoskiego.

Obowiązki:

  • weryfikowanie i księgowanie faktur
  • sprawdzanie niezgodności
  • rozwiązywanie bieżących problemów i wyjaśnianie wątpliwości Klientów
  • uzgadnianie sald kont dostawców
  • tworzenie raportów zgodnie ze standardami
  • wykonywanie wszelkich niezbędnych operacji związanych z zamknięciem miesiąca w zakresie AP

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie finansów, ekonomii, administracji i pokrewnym
  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego - warunek konieczny
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy w obszarze SSC będzie dodadtkowym atutem
  • doświadczenie w działach finansowych w międzynarodowym środowisku będzie dodadtkowym atutem
  • gotowość do podjęcia pracy na 1/2 etatu

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dziale finansowym w międzynarodowej korporacji
  • rozwinięta kultura organizacyjna
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Zobowiązania | Młodszy / młodsza | Fakturowanie | Raportowanie | Rozliczanie płatności |