Połącz...

Młodszy księgowy w dziale płatności z j. niemieckim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 135230

Dlanaszego Klienta lidera w obszarze energetyki, poszukujemy absolwentów posługujących się językiem niemieckim i otwartych na rozwój w obszarze księgowości/ finansów.

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie płatności bankowych
  • kontakt z bankami
  • tworzenie kont
  • kreatywne rozwiązywanie problemów związanych z płatnościami

Wymagania

  • zainteresowanie obszarem finansów, księgowości
  • mile widziane ukończone studia o profilu ekonomicznym
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • biegła znajomość języka niemieckiego (B2/C1)
  • kreatywność
  • umiejętność organizacji czasu pracy

Korzyści

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • rozbudowana ścieżka kariery

Agencja zatrudnienia numer 812.

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Młodszy / młodsza | Finance accountant