Młodszy księgowy w dziale księgi głównej z językiem niemieckim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 5-26-41075

Dla Naszego Klienta międzynarodowej firmy, która we Wrocławiu posiada Centrum Usług Wspólnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszego księgowego w dziale księgi głównej z językiem niemieckim

Obowiązki:

  • wsparcie w procesie księgowym- zakmnięcie miesiąca, roku;
  • przygotowywanie dokumentów w ramach ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych;
  • współpraca z wewnętrznymi oraz zewnętrznymi Klientami;
  • raportowanie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów/ekonomii- mile widziane;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office- w szczególności MS Excel;
  • dokładność, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole.

Korzyści

  • bogaty pakiet benefitów;
  • zajęcia językowe;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w księgowości;
  • atrakcyjna lokalizacja.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Asystent / asystentka | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Rozliczenia / monitoring | BPO | Młodszy / młodsza | Fakturowanie | SAP | Podatki | Proces | Raportowanie | Excel | Finanse | Finansowe | Bookkeeper, accountant