Połącz...

Młodszy administrator w dziale AP z językiem niemieckim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 4 900 PLN/h
Opublikowane 30 dni temu
Nr Ref. 140096

Firma Grafton Recruitment dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy administrator w dziale AP z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:

  • ewidencjonowanie faktur,
  • kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców,
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze,
  • nadzór nad prawidłowością prowadzonych procesów,
  • kontakty z zagranicznymi Klientami

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1)
  • komunikatywny język angielski
  • motywacja do rozwoju w obszarze księgowości

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych (masz szansę zdobyć lub pogłębić wiedzę z obszaru finansowego)
  • realna możliwość awansu

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Specjalista | Asystent / asystentka | Zobowiązania | BPO | SAP | Młodszy / młodsza | Język | Biuro | Finanse | Administration