Połącz...

Młodszy Księgowy

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138521

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem w obszarze księgowości chcących zdobyć doświadczenie w renomowanej firmie.

Obowiązki:

  • obsługa księgowa w dziale zobowiązań
  • procesowanie faktur kosztowych i zakupowych
  • przygotowywanie najważniejszych raportów i analiz
  • monitorowanie i zatwierdzanie wprowadzanych danych do systemu SAP
  • wspieranie członków zespołu

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w księgowości w dziale AP
  • wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse)
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B1
  • znajomość programu Excel
  • znajomość programu SAP (finanse)- mile widziane
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz organizowania pracy własnej
  • komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w grupie

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w miłej atmosferze na zasadach dzielenia się wiedzą
  • premie kwartalne
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Audyt | Finanse | Kontroler | Specjalista | Audytor | SAP | Zobowiązania | Bookkeeper, accountant