Połącz...

Młodszy księgowy/Młodsza księgowa

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Małgorzata Jarosz
Nr Ref. 136827

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, posiadająca w Poznaniu centrum księgowo-finansowe. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Księgowego/Młodszej księgowej.

Zakres Obowiązków:

  • Weryfikacja poprawności dokumentów księgowych, faktur w dziale zobowiązań
  • Przygotowywanie dokumentów w wersji elektronicznej
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Wsparcie działu księgowego w bieżących potrzebach
  • Działanie zgodnie ze standardami i konkretnymi terminami

Wymagania

  • Wykształcenie z zakresu finansów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane dodatkowe aktywności zawodowe (praktyki, staże)

Poszukujemy osób ceniących pracę zespołową, zmotywowanych do pracy w księgowości oraz otwartych na nowe wyzwania.

Korzyści

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, pakiet medyczny, bonusy lunchowe)
  • Umowę o pracę za pośrednictwem zewnętrznego dostawcy
  • Pierwsza umowa na okres pół roku z możliwością dalszej współpracy
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Excel | Finanse | Zobowiązania |