Młodszy Księgowy/ Asystent Działu Księgowości- rynek francuskii

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 132376

Masz szansę zdobyć pierwsze doświadczenia w branży finansowej lub kontynuować swoją ścieżkę rozwoju jako doświadczony księgowy w jednym z teamów: francuskim, niemieckim lub holdenderskim.
Międzynarodowa firma o stabilnej pozycji na rynku aktualnie poszukuje osób nastawionych na sukces zawodowy i poszukujących nowych wyzwań.

Stanowisko: Młodszy księgowy dział AP/AR lub GL

Zakres obowiązków:

Dział AP:

  • codzienne procesowanie faktur
  • wprowadzanie danych do systemu
  • kontakt z Klientami, w przypadku niezgodności, błędów w fakturach

Dział AR:
  • monitorowanie wpłat
  • uzgadnianie kont
  • windykacja należności
  • kontakt z Klientami obsługiwanego kraju w celu weryfikacji płatności

Dział GL:
  • uczestnictwo w zamknięciach miesięcznych oraz rocznych
  • uzgadnianie sald bilansowania
  • wprowadzanie poleceń księgowania
  • fix assets ewidencja środków trwałych

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • biegła znajomość języka francuskiego (B2/C1)
  • wysokie umiejetności interpersonalne komunikatywność
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • wykształcenie w obszarze księgowości/ administracji/ finansów lub filologii francuskiej mile widziane

Korzyści

  • pakiet szkoleń wstępnych
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowa o pracę (na czas nieokreślony)
  • praca w młodym synamicznym zespole

Jeżeli ta oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Bookkeeper, accountant