Połącz...

Młodszy Koordynator szkoleń

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 132021

Dla naszego klienta, międzynarodowiej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Monitorowanie wewnętrzynch planów szkoleń;
  • Analizy danych dotyczących i tworzenie raportów na ich podstawie;
  • Nadzór nad organizacją i przebiegiem szkoleń wewnętrznych;
  • Wsparcie w organizacji spotkań, konferencji i administarcji;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (licencjat);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Praktyczna znajomość Microsoft Excel;
  • Doświadczenie w Administarcji/HR będzie dodatkowym atutem;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i organizacji pracy
  • Umiejętności analityczne, entuzjazm i zaangażowanie;

Korzyści

  • umowa o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, pakiet szkoleń, dofinansowanie do posiłków itp.)
  • praca u uznanego pracodawcy w renomowanej organizacji

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp.z o.o.jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Administrator | Administracja | Back office | Szkolenie | HR | Biuro | Lecturer