Połącz...

Młodszy Koordynator szkoleń

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 132021

Dla naszego klienta, międzynarodowiej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Monitorowanie wewnętrzynch planów szkoleń;
  • Analizy danych dotyczących i tworzenie raportów na ich podstawie;
  • Nadzór nad organizacją i przebiegiem szkoleń wewnętrznych;
  • Wsparcie w organizacji spotkań, konferencji i administarcji;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (licencjat);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Praktyczna znajomość Microsoft Excel;
  • Doświadczenie w Administarcji/HR będzie dodatkowym atutem;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i organizacji pracy
  • Umiejętności analityczne, entuzjazm i zaangażowanie;

Korzyści

  • umowa o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, pakiet szkoleń, dofinansowanie do posiłków itp.)
  • praca u uznanego pracodawcy w renomowanej organizacji

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Administrator | Administracja | Back office | Szkolenie | HR | Biuro | Lecturer