Połącz...

Młodszy Koordynator ds. Logistyki

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138609

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Koordynatora ds. Logistyki

Zakres zadań:

  • codzienny kontakt telefoniczny oraz emailowy z dostawcami spoza Polski.
  • wyjaśnianie niezgodności oraz udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące procesu logistycznego.
  • księgowanie dokumentów finansowych.
  • weryfikacja zgodności danych w kontraktach.
  • praca w systemie SAP.

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • znajomość SAP.
  • wykształcenie wyższe, mile widziane logistyczne lub podobne.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • konkurencyjny pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Koordynator | Administrator | Specjalista | Finanse | SSC | Zobowiązania | Fakturowanie | Logistics specialist