Połącz...

Młodszy konsultant linii lotniczych

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 131456

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży turystycznej Kandydatów na stanowisko: Młodszego konsultanta branży turystycznej z j. francuskim lub j. niemieckim

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Klientów linii lotniczych (francusko lub niemieckojęzycznych)
  • kreatywne rozwiązywanie trudności Klientów centrum
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami centrum

Wymagania

Jeśli:
  • masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów
  • znasz angielski na poziomie komunikatywnym ( B2)
  • biegle posługujesz się językiem francuskim lub niemieckim (C1)
  • jesteś komunikatywny
  • potrafisz organizować sobie czas pracy

Wyślij do nas swoje CV i dołącz do międzynarodowego zespołu

Korzyści

  • pakiet szkoleń z obszaru obsługi Klienta
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • prywatną opieke medyczną
  • kartę Multisport
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę (na czas nieokreślony)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Sprzedaż | Asystent / asystentka | Agent | Klient | Turystyka |