Połącz...

Młodszy Konsultant ds. Wsparcia Procesów HR

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane około 7 godzin temu
Nr Ref. 140557

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, znanej i rozpoznawalnej na rynku organizacji z branży FMCG, pilnie poszukujemy osoby dostępnej od zaraz na stanowisko:

Młodszy Konsultant ds. Wsparcia Procesów HR (praca projektowa - 7 miesięcy)

Zakres zadań:

  • wyszukiwanie, zbieranie informacji/danych dotyczących procesów z zakresu Compensation & Benefits,
  • przygotowanie opisów procesów w poszczególnych krajach obszaru EMEA,
  • współpraca z oddziałami w zakresie pozyskiwania informacji dotyczących lokalnych przepisów/procedur/regulacji,
  • wsparcie zespołu Compensation & Benefits w bieżących zadaniach.

Wymagania

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w strukturach międzynarodowej organizacji (HR, Project Management, SSC),
  • wiedza z zakresu procesów HR,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego/włoskiego/francuskiego/tureckiego/rosyjskiego/hiszpańskiego na poziomie komunikatywnym (B2),
  • dobra znajomość programu Excel,
  • umiejętności analityczne,
  • wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • samodzielność i duże zaangażowanie w realizację zleconych zadań,
  • upór w działaniu.

Korzyści

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę na okres 7 miesięcy z możliwością kontynuacji zatrudnienia w strukturach organizacji,
możliwością przedłużenia,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • biuro firmy zlokalizowane w centrum Warszawy.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Asystent / asystentka | Administrator | Konsultant | Płace | Benefity i świadczenia | Back office | Excel | Młodszy / młodsza | HR Consultant