Połącz...

Młodszy konsultant ds. obsługi klienta z językiem czeskim

Lokalizacja zachodniopomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137239

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży outsourcingu, dla którego poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Młodszy konsultant ds. obsługi klienta z j. czeskim

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

  • obsługa telefonów i e-maili przychodzących
  • wsparcie techniczne klienta w rozwiązywaniu problemów związanych z obsługą sprzętów elektronicznych
  • tworzenie sprawozdań oraz raportów
  • wpisywanie danych do bazy
  • wykonywanie powierzonej pracy zgodnie z kryteriami jakościowymi

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego (min.B2)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. A2)
  • wykształcenie wyższe - mile widziane
  • zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

Korzyści

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • prywatna opieka medyczna oraz prywatne ubezpieczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: General.Application6@grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Wsparcie | Specjalista | Asystent / asystentka | Agent | Doradca | Klient | Język | Techniczny |