Połącz...

Młodszy inżynier projektant – wsparcie działu sprzedaży

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Niepełny etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 7-30-41078

Naszym Klientem jest koncern z branży elektroenergetycznej. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy inżynier projektant – wsparcie działu sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie projektów produktów
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej produktów
  • przygotowywanie ofert i kosztorysów
  • konsultacje techniczne z klientami
  • zbieranie informacji w celu dostosowywania produktów do potrzeb klientów
  • wdrażanie nowych rozwiązań
  • wizytowanie klientów

Wymagania

  • otwartość na pracę 2-3 dni w tygodniu
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika/energetyka lub pokrewne)
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
  • znajomość oprogramowania AutoCAD lub Pro-E
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • chęć do nauki nowych zagadnień
  • prawo jazdy kat. B

Korzyści

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Inżynieria | Energetyka | Elektryk | Wsparcie techniczne | Inżynier | Electrical engineer