Połącz...

Młodszy Inżynier Procesu

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 20 dni temu
Nr Ref. 5-30-41462

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, rozpoczynającej swoją działalność w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Nowa Ruda (woj. dolnośląskie)

Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest zapewnienie niezbędnego wsparcia w tworzeniu i codziennym koordynowaniu procesów produkcyjnych i aktywności wynikających z systemu zarządzania jakością.

Główne zadania to:

  • Ścisła współpraca z wydziałem produkcji w celu zapewnienia i utrzymania wymaganych standardów jakościowych
  • Odpowiedzialność za rozwiązywanie problemów oraz identyfikację możliwości poprawy efektywności procesu
  • Poszukiwanie najlepszych rozwiązań procesowych
  • Przygotowywanie dokumentacji procesowej
  • Aktywny udział w pracach międzynarodowych zespołów projektowych mających na celu przeprowadzania nowych uruchomień oraz monitoring podjętych działań
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących procesu produkcyjnego, dbałość o spójność danych w systemie

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego - chemia, inżynieria procesów chemicznych i pokrewne
  • Doświadczenia zawodowego w obszarze inżynierii chemicznej/motoryzacyjnej zdobyte w sektorze produkcyjnym
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami i narzędziami jakościowymi (min. PPAP, FMEA, SPC)
  • Znajomość metod standaryzacji procesu produkcyjnego
  • Znajomość metod pomiaru i procedur kalibracji urządzeń wykorzystywanych w branży chemicznej
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Rozwinięte kompetencje organizacyjne, komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowości do wyjazdów zagranicznych - szkolenia
  • Chęci rozwoju i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

Korzyści

Stabilne zatrudnienie
Umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w międzynarodowym środowisku
Szkolenia zagraniczne (Szwecja, Kanada, Francja , RPA)
Prywatna opieka medyczna
Wydarzenie integracyjne
Elastyczny czas pracy
Możliwość home office
Dofinansowanie do obiadów

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Chemia | Inżynieria | Inżynier | Chemia | Proces | Process engineer