Połącz...

Młodszy inżynier konstruktor ze znajomością j. angielskiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139935

Naszym Klientem jest koncern z branży elektroenergetycznej. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy inżynier produktu ze znajomością j. angielskiego

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie projektów 3D
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej produktów
  • konsultacje techniczne z klientami
  • zbieranie informacji w celu dostosowywania produktów do potrzeb klientów
  • wdrażanie nowych rozwiązań
  • wizytowanie klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
  • znajomość oprogramowania 3D
  • chęć do nauki nowych zagadnień
  • prawo jazdy kat. B

Korzyści

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet szkoleń (także szkolenia prowadzone za granicą)
  • bogaty pakiet benefitów
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Inżynieria | Energetyka | Wsparcie techniczne | Technik | Mechaniczny | Obróbka skrawaniem | Design engineer