Połącz...

Młodszy inżynier projektant - niskie napięcia

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139304

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy działającej w branży automatyki przemysłowej – poszukujemy otwartych na rozwój absolwentów kierunków technicznych, którzy gotowi będą podjąć pracę w oparciu o umowę tymczasową (po roku możliwość przeniesienia do firmy na stałe).

Główne obowiązki:

  • projektowanie i konfigurowanie elementów nieskiego napięcia zgodnie z wymaganiami klienta (rozdzielnice, szafy sterownicze)
  • tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej
  • współpraca z innymi członkami zespołu oraz pozostałymi działami firmy (m.in. dział logistyki)

Wymagania

  • gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o umowę o pracę tymczasową (możliwość stałego przeniesienia na stanowisko po upływie 1 roku)
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka lub pokrewne)
  • przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) - warunek konieczny
  • znajomość zagadnień z obszaru elektryki i automatyki przemysłowej
  • znajomość AutoCAD oraz pakietu MS Office
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektrycznych będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym, notującej stały wzrost w Polsce
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenie zawodowego oraz rozwoju kompetencji w ramach nowych projektów
  • współpraca w oparciu o umowę tymczasową
  • wynagrodzenie wzbogacone o świadczenia pozafinansowe
  • przyjazne środowisko pracy oraz kultura organizacyjna

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektronika | Automatyka | Inżynier | Elektryka | Elektryczny | Electrical engineer