Połącz...

Młodszy Automatyk

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 25 dni temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-21-45713

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o rozpoznawalnej marce na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:
Poznań

Obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń;
  • Diagnostyka i optymalizacja pracy maszyn
  • Modernizacja sterowań oraz optymalizacja procesów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie błędów
  • Obsługa wewnętrznego systemu informatycznego

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie o profilu technicznym
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z automatyką
  • Znajomość sterowników PLC będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • Uprawnienia SEP do 1 kV (mile widziane)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju i awansu;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia;
  • Atrakcyjne warunki pracy.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Automatyka | Elektryka | Mechanika | Obsługa / serwis | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Monter | Wsparcie techniczne | Technik | Elektryk | Inżynier | Mechanik | Operator | Robotnik | Montaż | Automatyka | Zabezpieczenie | Elektryka | Elektryczny | FMCG | Hydraulika | Utrzymanie | Wytwórczy | Obróbka skrawaniem | Mechaniczny | Produkcja | PLC | Pneumatyka | SEP | Zmianowy | Techniczny | Metrologia | Mechanic