Połącz...

Młodszy Analityk SAP SD

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Nr Ref. 138087

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która do łódzkiego SSC poszukuje osoby na stanowisko Młodszego Analityka SAP SD.

Zakres zadań:

  • analiza i rozwiązywanie incydentów związanych z funkcjonowaniem modułu Sales & Distribution w ramach 3-ej linii wsparcia dla końcowych użytkowników.
  • współpraca z biznesem oraz zespołem programistów ABAP przy wprowadzaniu nowych funkcjonalności w systemie SAP.
  • testowanie nowych funkcjonalności.
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • 1-3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym ze wsparciem użytkowników SAP SD.
  • znajomość procesu Fulfill Demand (procesowanie zamówień, dostawa/wysyłka, fakturowanie).
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • wykształcenie wyższe.
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne.
  • znajomość ABAPa jest mile widziana.

  • interesujące zadania i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, która jest liderem w swojej branży.
  • atrakcyjny pakiet socjalny.
  • przyjazna atmosfera pracy.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza woj. łódzkiego.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | IT | Finanse SSC / BPO | Wsparcie | Konsultant | Analityk | Inżynier | Specjalista | SAP | Trzecia linia wsparcia | ABAP | Moduł sprzedaży i dystrybucji |