Połącz...

Młodszy Analityk SAP SD

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138087

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która do łódzkiego SSC poszukuje osoby na stanowisko Młodszego Analityka SAP SD.

Zakres zadań:

  • analiza i rozwiązywanie incydentów związanych z funkcjonowaniem modułu Sales & Distribution w ramach 3-ej linii wsparcia dla końcowych użytkowników.
  • współpraca z biznesem oraz zespołem programistów ABAP przy wprowadzaniu nowych funkcjonalności w systemie SAP.
  • testowanie nowych funkcjonalności.
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • 1-3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym ze wsparciem użytkowników SAP SD.
  • znajomość procesu Fulfill Demand (procesowanie zamówień, dostawa/wysyłka, fakturowanie).
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • wykształcenie wyższe.
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne.
  • znajomość ABAPa jest mile widziana.

  • interesujące zadania i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, która jest liderem w swojej branży.
  • atrakcyjny pakiet socjalny.
  • przyjazna atmosfera pracy.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza woj. łódzkiego.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | IT | Finanse SSC / BPO | Wsparcie | Konsultant | Analityk | Inżynier | Specjalista | SAP | Trzecia linia wsparcia | ABAP | Moduł sprzedaży i dystrybucji |