Młodszy analityk informacji gospodarczych - język angielski i rosyjski

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 29 dni temu
Kontakt Bajek Martyna
Nr Ref. 137181

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się badaniem ryzyka gospodarczego dla firm z całego świata, w związku z ciągłym rozwojem organizacji, poszukujemy osób, które chcą w swojej codziennej pracy wykorzystywać znajomość języków obcych.

Zakres obowiązków:

  • badanie kondycji firm z różnych krajów poprzez wykorzystanie mediów, Internetu oraz wewnętrznych baz danych
  • analiza tekstów napisanych w języku rosyjskim
  • przedstawienie pozyskanych danych w formie raportu w języku angielskim
  • ocena ryzyka gospodarczego danej firmy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego w piśmie, pozwalająca na tworzenie specjalistycznych tekstów w tym języku - warunek konieczny
  • dobra znajomość jęzka rosyjskiego
  • znajomość pakietu MsOffice (Word, Outlook)
  • zorientowanie na detale, skrupulatność

  • możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku
  • umowa o pracę na pełen etat
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta fitness
  • dodatkowe kursy językowe dla pracowników
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość budowania ścieżki kariery wewnątrz organizacji

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w języku angielskim z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse and Bankowość and Księgowość | HR and administracja and prawo | Administracja | Analizy | Asystent / asystentka | Analityk | Specjalista | Tłumacz | Język | Młodszy / młodsza | Administracja | Administration