Połącz...

Młodszy analityk finansowy

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 800 - 4 400 PLN/m
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 3-19-41126

Jeżeli znasz język francuski w stopniu dobrym, a ponadto poszukujesz nowych możliwości rozwoju, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej światowym liderem w produkcji narzędzi, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków obejmuje:

  • tworzenie raportów, sprawozdań, zestawień i analiz finansowych,
  • wystawianie not uznaniowych,
  • wprowadzanie danych do systemu SAP,
  • weryfikacja danych niezbędnych do wykonania przelewów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/rachunkowość) lub studenci ostatnich lat studiów,
  • doświadczenie w obszarze finansów,
  • znajomość języka francuskiego na poziomie min. B1,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość arkusza Excel,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • dokładność, skrupulatność.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • dogodna lokalizacja biura (Wola).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Analizy | Księgowość | Analityk | Excel | Financial analyst