Połącz...

Młodszy Analityk finansowy

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 PLN/m
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 136620

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, z kapitałem USA, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszego Analityka finansowego

Zadania:

  • Analiza danych i przygotowywanie raportów
  • Odpowiadanie na pytania zespołów księgowych i rozwiązywanie problemów związanych z przetwarzaniem transakcji
  • Usprawnianie procesów i wyszukiwanie rozwiązań mających na celu obniżenie ryzyka
  • Zarządzanie ryzykiem i skuteczna priorytetyzacja powierzonych obowiązków
  • Eskalacja potencjalnych problemów operacyjnych, raportowanie głównych przyczyn i trendów przełożonym
  • Zapewnienie wsparcia i profesjonalnej interakcji z różnymi zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Udział w działaniach związanych z projektami

Wymagania

Na stanowisko Młodszego Analityka mile widziani są absolwenci kierunków: Finanse/Księgowość/Biznes/Audyt/Inżynieria Finansowa itp.
  • Wiedza w jednym lub więcej z obszarów takich jak: księgowość, analiza finansowa, controlling, audyt, rynki finansowe
  • Zaawansowany angielski w mowie i w piśmie
  • Dobre umiejętności komunikacyjne (w mowie i w piśmie)
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Dobre umiejętności analityczne i organizacyjne
  • Umiejętność indywidualnego rozwiązywania problemów i priorytetyzacji pracy
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu (praca z określonymi krótkimi terminami)
  • Dokładność oraz elastyczność
  • Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwojową pracę w firmie międzynarodowej, udział w ciekawych projektach
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Interesujące wyzwania zawodowe.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | HR and administracja and prawo | IT and Telekomunikacja | Analizy | Finanse SSC / BPO | Administracja | Specjalista | Analityk | Biznes | Excel | Korporacja | Back office | Administracja | Ulepszanie | Raportowanie | Financial analyst