Połącz...

Młodszy Analityk

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 4-11-40789

Dla naszego klienta, firmy z branży finansowej poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Młodszy Analityk / Analityk.

Główne obowiązki:

  • księgowanie, przeprowadzanie kalkulacji i raportowanie informacji zgodnie z polityką wewnętrzną firmy i działu;
  • analiza raportów systemowych, wykrywanie błędów i nieścisłości – aktywny udział w usuwaniu rozbieżności;
  • stały kontakt z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi celem uzgodnienia kwestii systemowych;
  • przygotowanie dziennych raportów dla klientów i odpowiedzi na zapytania w określonym terminie;
  • przygotowanie miesięcznych raportów i potrzebnej dokumentacji dla audytorów zgodnie z określonymi wymogami i w określonym terminie
  • administrowanie dokumentacją zgodnie z procedurami (przechowywanie i archiwizowanie dokumentów);

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, inwestycje, ekonomia, bankowość, rachunkowość);
  • 1-3 lata doświadczenia zawodowego w księgowości;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • zdolności analityczne i organizacyjne, wysoka dbałość o szczegóły połączone z umiejętnością pracy w grupie i pod presją czasu;
  • zdolności komunikacyjne, gotowość do pomocy i wprowadzenia nowych pracowników;

  • praca w firmie o ugruntowanych standardach, w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w sektorze finansowym o globalnym zasięgu;
  • aktywne wykorzystywanie języka angielskiego w codziennej pracy;
  • zmotywowany do pracy zespół;
  • miejsce pracy w centrum Poznania
  • bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do kursów, szkoleń.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | HR and administracja and prawo | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Inwestycje | Analizy | Administracja | Asystent / asystentka | Specjalista | Analityk | Administrator | Urzędnik | Konsultant | Finansowe | Finanse | Administracja | Back office | Inwestycje | Raportowanie | SSC | BPO | Financial analyst