Połącz...

Młodsza/y Księgowa/y

Opublikowane 7 dni temu
Nr Ref. 3-11-41002

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi w zakresie outsourcingu, poszukujemy osób na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • wsparcie w codziennych pracach Samodzielnych Księgowych,
  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • księgowanie faktur zakupowych, wyciągów bankowych oraz raportów kasowych,
  • rozliczanie zaliczek, delegacji
  • wprowadzanie płatności do systemów bankowych,
  • uaktualnianie danych identyfikacyjnych,
  • raportowanie.

Wymagania

Wymagania:
  • min. średnie wykształcenie ekonomiczne,
  • min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym,
  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i finansów,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 2 miesięcy z możliwością przedłużenia na kolejny miesiąc,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • lokalizacja biura – Mokotów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Młodszy / młodsza | Bookkeeper, accountant