Połącz...

Młodsza/y Księgowa/y na zastępstwo

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138352

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej grupy medialnej, pilnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Księgowej/Ksiegowego na zastępstwo do końca maja 2016 roku.

Zakres obowiązków:

  • księgowanie faktur zakupu,
  • rozliczanie delegacji,
  • sporządzanie deklaracji VAT,
  • tworzenie raportów i zestawień,
  • bieżące wsparcie działu księgowości.

Wymagania

  • doświadczenie w obszarze księgowości,
  • znajomość przepisów VAT,
  • dostępność od zaraz do końca maja 2016 roku.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową do końca maja 2016 roku,
  • praca w dużej, renomowanej firmie,
  • dogodna lokalizacja biura - okolice Galerii Mokotów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności |