Połącz...

Młodsza Księgowa z j. angielskim (księga główna)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 17 dni temu
Nr Ref. 139292

Dla naszego Klienta, centrum księgowo-finansowego poszukujemy osób na stanowisko: Młodsza księgowa/y (w dziale Księgi Głównej).

Zadania:

  • Wsparcie klienta w obszarze zamknięcia miesiąca, uzgodnienia kont bilansowych, uzgodnienia sald (środki trwałe),
  • Sporządzanie raportów i analiz,
  • Rejestrowanie i kontrola prawidłowości transakcji finansowych,
  • Usprawnianie procesów księgowych,
  • Dbałość o jakość procesów finansowo księgowych.

Wymagania

  • Min. rok doświadczenia w księgowości/finansach,
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym/ rachunkowym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Znajomość języka niemieckiego lub włoskiego będzie atutem,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Znajomość SAP lub innego programu finansowego będzie atutem,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne.

Korzyści

  • Przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia w obszarze Księgi Głównej i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Finanse | Excel | Proces | SAP | ERP | Korporacja | Migracja | Bookkeeper, accountant