Połącz...

Młodsza Księgowa/y w dziale AP z językiem angielskim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Małgorzata Jarosz
Nr Ref. 135057

Dla naszego Klienta, centrum księgowo-finansowego poszukujemy osób na stanowisko: Młodsza księgowa/y z językiem angielskim w dziale zobowiązań

Zadania:

  • Weryfikacja oraz księgowanie dokumentów;
  • Tworzenie raportów, odpowiadanie na zapytania o rozliczenia finansowe;
  • Kontakt z klientami wewnętrznymi;
  • Praca z dokumentami w wersji elektronicznej;
  • Wspieranie pracy działu.

Wymagania

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w księgowości/finansach (staże/praktyki);
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym / rachunkowym;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Komunikatywność i zdolność szybkiego uczenia.

Korzyści

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Umowa o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta medyczna, MultiSport);
  • Mozliwość rozwoju.

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Finanse | Excel | Proces | SAP | ERP | Korporacja | Migracja |