Połącz...

Młodsza Księgowa

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 PLN/m
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 140553

Dla naszego klienta, polskiej firmy z branży mediów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • uzgadnianie kont bilansowych oraz stanu rozrachunków z kontrahentami,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • współudział w przygotowaniu deklaracji VAT,
  • prowadzenie dokumentacji, ewidencja umów stanowiących podstawę sprzedaży,
  • współpraca z działem sprzedaży oraz marketingu,
  • pomoc w bieżących zadaniach działu księgowości.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku,
  • praktyczna znajomość systemy Symfonia, w tym modułu Handel,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość arkusza Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność, inicjatywa i otwartość na zmiany,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • chęć rozwoju zawodowego.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • umowę o pracę na czas określony (około 1,5 roku)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej,
  • praca w 10-osobwym zespole księgowym,
  • wynagrodzenie na poziomie 4500 brutto,
  • szkolenia.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Administracja | Bookkeeper, accountant