Połącz...

Microsoft Ekspert - Exchange lub Active Directory

Lokalizacja warmińsko-mazurskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Aneta Baraś
Nr Ref. 130091

Treść oferty

Drogi Specjalisto!

Moim Klientem jest jeden z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców.

Firma znana jest na arenie międzynarodowej z unikatowych rozwiązań, wysokich standardów pracy oraz oferty rozwoju zawodowego popartego certyfikowanymi szkoleniami i atrakcyjnym pakietem pozapłacowym.

Obecnie do jednego z zespołów poszukujemy profesjonalnego ADMINISTRATORA WINDOWS ze specjalizacją w USŁUDZE EXCHANGE lub ACTIVE DIRECTORY.

Wymagana jest RELOKACJA - lokalizacją jest nowoczesne centrum biznesowe w Centralno-Północnej Polsce. Klient oferuje pakiet relokacyjny

Na główne obowiązki składają się:

  • Administracja i utrzymanie usługi MS Exchange lub Active Directory wraz z podległymi systemami
  • Wprowadzanie zmian do środowiska produkcyjnego
  • Przeprowadzanie projektów: wdrożenia, upgrade’y, aktualizacje
  • Udział w projektowaniu rozwiązań z zakresu MS Exchange i innych powiązanych technologii Microsoft
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów, koordynacja działań w ramach 3 linii wsparcia
  • Monitorowanie wydajności i działania systemów

Wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Windows/Exchange/AD Administratora lub podobnym
  • Biegła znajomość usługi Microsoft Exchange Server (2007, 2010 i/lub 2013) - Bardzo dobra znajomość Active Directory
  • Doskonała znajomość środowiska Windows 2003/2008 i Windows Server 2003/2008/2008R2
  • Doświadczenie z technologiami wirtualizacji (VMWare, Hyper-V) będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość SCCM będzie plusem
  • Znajomość technologii powiązanych: IronPort, Enterprise Vault, Faxination, mobile devises & applications, VoIP, antivirus programs, Citrix, MS SQL Server, POP3, IMAP
  • Umiejętność równoczesnego wsparcia licznych potrzeb biznesowych, samodzielność w realizacji zadań
  • Proaktywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w stosowaniu praktyk ITIL

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • Bezpłatne szkolenia językowe
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • Opcjonalnie: pakiet relokacyjny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Administrator | Windows |