Połącz...

Mechanik utrzymania ruchu w branży Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136309

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z podniesieniem poziomu produkcji i powiększeniem kadry pracowniczej, poszukujemy osoby na stanowisko: Mechanik utrzymania ruchu w branży Automotive

Zakres obowiązków:

  • usuwanie zgłoszonych awarii maszyn i urządzeń
  • dokonywanie przeglądów okresowych i konserwacji
  • wykonywanie remontów kapitalnych maszyn i urządzeń
  • wprowadzanie modyfikacji i usprawnień do parku maszynowego
  • udział w instalacji i rozruchu nowych lub przychodzących maszyn

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne
  • znajomość podstawy konstrukcji oraz technologii montażu maszyn i urządzeń
  • znajomość podstaw układów hydraulicznych i pneumatycznych w maszynach
  • umiejętność postępowania w sytuacjach awaryjnych
  • gotowość do świadczenia pracy w ramach wielobrygadowej organizacji czasu pracy

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenia oraz pakiet benefitów
  • praca w międzynarodowej, rozpoznawalnej firmie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • samodzialne stanowisko pracy z szerokim zakresem uprawnień
  • możliwość uczestniczenia w projektach nowych uruchomień

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Automatyka | Obsługa / serwis | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Wsparcie techniczne | Technik | Lider zespołu | Supervisor | Kierownik zmiany | Kierownik / menedżer | Inżynier | Koordynator | Monter | Dyrektor | Narzędziowiec | Specjalista | Inżynier procesu | Planista | Mechanik | Montaż | Automatyka | Utrzymanie | Obróbka skrawaniem | Motoryzacja | PLC |