Połącz...

Mechanik utrzymania ruchu - nowe uruchomienia

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139363

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży Automotive, która w związku z nowymi uruchomieniami obecnie poszukuje osoby na stanowisko Mechanika utrzymania ruchu, który odpowiadałby za obszar nowych uruchomień.

Obowiązki:

  • udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych
  • wdrożenia nowych uruchomień
  • wsparcie techniczne dla działu produkcji
  • nadzór nad dokumentacją techniczną

Wymagania

  • minimum dwa lata w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy z urządzeniami pneumatycznymi i elektrycznymi
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do obróbki skrawaniem (tokarka, frezarka, CNC)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Korzyści

  • praca w międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie wzbogacone o dodatkowe premie
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, nowych uruchomieniach

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Mechanika | Specjalista | Mechanik | Utrzymanie | Obróbka skrawaniem | Mechanic