Połącz...

Specjalista ds. zarządzania danymi i kontaktu z Klientem

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 dni temu
Nr Ref. 138676

Dla naszego Klienta, który rozwija Research and Development Center poszukujemy osoby do nowo powstającego działu na stanowisko: Specjalista ds. zarządzania danymi i kontaktu z Klientem.

Obowiązki:

  • przyjmowanie specyfikacji dotyczących usprawnień procesu Master Data
  • określanie standardów i zarządzanie jakością danych
  • planowanie i koordynowanie projektów optymalizacyjnych
  • wdrażanie Continuous Improvement Process
  • konfiguracja interfejsów dla działów wewnętrznych oraz partnerów biznesowych na całym świecie

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w Master Data Management
  • bardzo dobra znajomość MS Office: MS Excel, MS Word, Power Point
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność w wykonywaniu działań

  • pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe dni wolne, prywatna opieka medyczna)
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia
  • kursy językowe

Agencja zatrudnienia numer 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

Produkcja and zakupy and logistyka | IT and Telekomunikacja | Kupno | Proces / usługi IT | Specjalista | Centra danych | Bazy danych | Project Manager