Połącz...

Specjalista ds. zarządzania danymi i kontaktu z Klientem

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 138676

Dla naszego Klienta, który rozwija Research and Development Center poszukujemy osoby do nowo powstającego działu na stanowisko: Specjalista ds. zarządzania danymi i kontaktu z Klientem.

Obowiązki:

  • przyjmowanie specyfikacji dotyczących usprawnień procesu Master Data
  • określanie standardów i zarządzanie jakością danych
  • planowanie i koordynowanie projektów optymalizacyjnych
  • wdrażanie Continuous Improvement Process
  • konfiguracja interfejsów dla działów wewnętrznych oraz partnerów biznesowych na całym świecie

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w Master Data Management
  • bardzo dobra znajomość MS Office: MS Excel, MS Word, Power Point
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność w wykonywaniu działań

  • pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe dni wolne, prywatna opieka medyczna)
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia
  • kursy językowe

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp.z o.o.jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

Produkcja and zakupy and logistyka | IT and Telekomunikacja | Kupno | Proces / usługi IT | Specjalista | Centra danych | Bazy danych | Project Manager