Połącz...

Marketing Support with advanced Excel skills

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138471

Dla naszego Klienta z branży FMCG renomowanej firmy międzynarodowej z 15-letnią tradycją, poszukujemy osoby na stanowisko: Marketing Support with advanced Excel skills.

Obowiązki:

  • wspieranie Category Managera w planowaniu i negocjowaniu działań promocyjnych, (praca z programem MS Excel)
  • koordynacja zamówień, tworzenie propozycji zamówień i przesyłanie ich do odpowiednich działów
  • planowanie ilości zamawianych produktów i przydzielanie ich do międzynarodowych zespołów sprzedażowych
  • analiza pojawiających się promocji produktów
  • stała współpraca z działem: sprzedaży, zakupów, łańcucha dostaw i finansów w celu skutecznego wdrażania promocji na wybrane produkty

Wymagania

  • b. dobra znajomość programu MS Excel (tabele przestawne, formuły itp.)- warunek konieczny
  • b. dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane: dział planowania sprzedaży, dział zakupów)
  • mile widziane doświadczenie w dziale marketingu
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • pakiet socjalny (karta multisport, dodatkowe dni wolne, prywatna opieka medyczna)
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia
  • kursy językowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Kupno | Marketing | Asystent / asystentka | Wsparcie | Planista | FMCG | Marketing | Marketing lecturer